Logo

تیم برنامه نویسی و توسعه وبسایت پلانک

ما اینجاییم تا نگذاریم کسب و کار شما در شرایط فعلی شکست بخورد.

خدمات پلانک

انتظار دریافت چه خدماتی را می‌توانید از ما داشته باشید.

طراحی واکنشگرا

طراحی واکنشگرا یا رسپانسیو امروزه یکی از اصول اولیه طراحی هر وبسایت یا اپلیکیشنی است و دلیل این موضوع هم گسترش تکنولوژی و ساخت صفحه نمایش‌های متفاوت با ابعاد متفاوت است.

طراحی و توسعه با وردپرس

وردپرس معروف‌ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا است که حدود 43% از تمام وبسایت‌های دنیا با استفاده از آن ساخته شده است. برای همین منظور و برای سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر شده فرآیند ساخت وبسایت برای کسب و کار شما، ما این خدمت را برای شما به ارمغان آوردیم.

طراحی و توسعه اختصاصی

برنامه‌نویسی و توسعه اختصاصی وبسایت و اپلیکیشن فرآیندی است که ما می‌توانیم با توجه به کوچکترین نیازهای کسب و کار شما سیستمی را خلق کنیم که پاسخگوی نیازهای شما باشد و دغدغه‌های شما را از بابت وبسایت و یا اپلیکیشن کسب و کارتان را به حداقل می‌رسانیم.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی جزوی از زیرشاخه‌های دیجیتال مارکتینگ است، اما باتوجه به فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی تصمیم گرفتیم تا این بخش را هم به خدماتمون اضافه کنیم تا بتوانیم کمک اندکی به رشد فروش و فرآیند کسب و کار شما کرده باشیم.

نمونه کارها

چشم انداز

هدف ما تشکیل یک تیم خبره و کارشناس است. تیمی که می‌تواند با مهارت‌های خود، هر تجارتی را وارد دنیای دیجیتال و آنلاین کند. ما در این تیم، در تلاشیم تا نگرانی‌های صاحبان کسب و کار را برای خلق و ساخت فرآیند آنلاین کسب و کارشان از بین برده و با کاهش هزینه‌ها و زمان، افراد مراحل کاری خود را بهینه‌سازی کنند.

ماموریت

از مأموریت‌های اصلی ما، باید تولید و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن را نام برد که یکی از نیازهای امروزﮤ هر حرفه‌ای است. ما به ساخت کسب و کار شما در فضای آنلاین برای بهتر دیده شدن، افزایش بازدیدکنندگان و مشتریان شما و به تبع آن، افزایش درآمد شما با کاهش زمان و هزینه‌های اضافی کسب و کار به روش سنتی کمک می‌کنیم.

چرا ما؟

از فواید همکاری با ما، افزایش سرعت شروع کسب و کار آنلاین‌تان و جلب اعتماد شما کارفرمای عزیز، درجهت اعمال و پیشروی درست فرآیند تولید و توسعه وب‌سایت می‌باشد. آیا مایل به ورود به دنیای تجارت آنلاین هستید؟ ما اینجا هستیم تا در این مسیر همراهی‌تان کنیم.

درباره پلانک

تیم جوان ما، کسب و کاری را که همیشه به آن باور داشته است را با تلاش و پشتکار به واقعیت تبدیل کرده است. سعی کردیم روز به روز با تمرکز روی مهارت‌ها آن‌ها را ارتقا دهیم. ما در دیجیتال بستر خوب (DBK)، به طور رسمی این کسب و کار را راه اندازی کردیم. پلانک،‌ یک تیم با تجربه در زمینه تولید و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن در فضای دیجیتال و کسب و کارهای آنلاین است.

آخرین مقالات
توسعه وب سایت و اپلیکیشن

سئو

سئو مخفف بهینه‌ سازی برای موتورهای جستجو است. این روش شامل افزایش کمیت و کیفیت

مطالعه بیشتر ...
توسعه وب سایت و اپلیکیشن

پایتون

طراحی اپلیکیشن با پایتون این روز ها برنامه نویسان کار کردن بر روی اپلیکیشن های

مطالعه بیشتر ...

آدرس:

تهران، شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، بن بست ویرا
 

تلفن:

 (+98) 21 – 88782549

 (+98) 9120368935