Logo

گراف هویتی برای ما

شرکت طراحی و گرافیک گراف با داشتن نیروهای متخصص و همچنین دانش فنی و هنری مناسب توانسته است خدمات متنوعی را در زمینه گرافیک ارائه دهد.

خدمات گراف

تدوین سند برند یا برند بوک دیزاین

در این قسمت، دیزاین برند شما طبق هویت شما، برنامه‌ریزی و طراحی می‌شود. دیزاین و طراحی لوگو، پالت رنگی، اوراق اداری، طراحی و دیزاین پترن اختصاصی، طراحی و دیزاین بسته‌بندی، و موارد دیگر با توجه به برند و نیازهای آن.

طراحی تبلیغاتی

طراحی و دیزاین پوستر ها و کاتالوگ و بروشور های معرفی و تبلیغاتی

طراحی و دیزاین

طراحی و دیزاین بنر های شهری و کمپین های تبلیغاتی

طراحی و دیزاین layout سوشال‌های دیجیتال

اینستاگرام، سایت، لینکدین و پلتفرم‌های دیگر با توجه به برند شما.

درباره گراف

شرکت طراحی و گرافیک گراف با داشتن نیروهای متخصص و همچنین دانش فنی و هنری مناسب توانسته است خدمات متنوعی را در زمینه گرافیک ارائه دهد.

برند گراف با در نظر گرفتن فضای دیجیتال آنلاین و آفلاین خدمات گوناگونی از قبیل طراحی و دیزاین سند برند (لوگو، پترن، رنگ، فونت و …)، طراحی و دیزاین بنرهای شهری و بیلبوردهای تبلیغاتی، بنرهای فضای مجازی، لی اوت سوشال‌های متفاوت، بسته بندی‌های خلاقانه و متناسب با هویت برند، طراحی کاتالوگ و بروشور متناسب با محصول و یا خدمات ارائه شده و… را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

با گراف بیشتر آشنا شوید

ماموریت گراف تولید آثار برجسته تلفیقی با استفاده از فرهنگ و عناصر ایرانی و غیر ایرانی در نگاه مخاطب از طریق تحلیل فرهنگ ایرانی و غیر ایرانی در هر پروژه و اثر می‌باشد.

چشم انداز شرکت گراف، ایجاد یک استودیو طراحی و گرافیکی با بالاترین استانداردهای داخلی، بین المللی و ایجاد ارتباط موثر عاطفی با مخاطب در برندینگ از طریق ساده سازی عناصر هویت بصری مانند فرم و فضا (عناصر مفهومی) می‌باشد.

نمونه کارهای گراف

چرا گروه گراف؟

جوانیم و خلاق، گرافیک را با وجودمان حس و آن‌را درک می‌کنیم؛ نمونه کارهایمان الهام گرفته از هویت بصری هر برندی است، به همین دلیل کیفیت و زیبایی را در نمونه کارهای ما حس می‌کنید؛ ما در گراف از طراحی لذت می‌بریم و آن‌را لذت بخش می‌دانیم چون عاشقش هستیم!

نیاز به طراح گرافیک دارید؟

ما در گراف در اختیار شما هستیم تا صفر تا صد طراحی‌های شمارا با بهترین کیفیت و ظرافت مختص به خودتان برای شما دیزاین کنیم! هر خواسته‌ای از دنیای گرافیک دارید ما برای شما پیادده سازی می‌کنیم.

جزئیات خدمات گراف

مقالات گراف

ارتباط با ما و ثبت سفارش