Logo

خدمات مارکتینگ

ما به ایده‌ها اعتقاد داریم، باور به آن را سرعت می‌بخشیم.

مارکتینگ پلن
هویت برند
سفر مشتری
تحلیل و مشاوره
امکان سنجی
کمپین

درباره ما

واحد خدمات مارکتینگ و فروش شتابدهنده مجموعه دیجیتال بستر خوب، با توجه به سوابق طولانی مدیران آن، توانسته با بهره گیری از توان و پتانسیل موجود خود، خدمات ویژه‌ای را به خود مجموعه، مشتریان و همچنین استارتاپ‌های تحت پوشش خود ارائه نماید. ما در این واحد توانسته ایم با نگاهی تجربی – آکادمیکی رابطه ای نزدیکی را براساس تخصص و اعتماد مابین کارفرمایان و مجریان، در این شتابدهنده برقرار سازیم. ما با شناسایی، بررسی و تحلیل مارکت می‌کوشیم راه حل‌هایی عملیاتی، با مناسب‌ترین هزینه را به تمامی شرکت‌های داخلی و خارجی این شتابدهنده ارائه کنیم تا ریسک ناشی از مارکت را به حداقل برسانیم و بهترین نتایج برای آن‌ها به بار آید.

ماموریت ما

ما قصد داریم که با ایجاد تغییر در ساختار تفکرات سنتی کسب و کارها و به موفقیت رساندن ایشان از طریق تزریق مفاهیم مدرن و علمی دنیا، که منجر به حرکت ایشان به توسعه بین المللی خواهد بود، توفیق حاصل نماییم.

اهداف ما در این مسیر

ما درواحد خدمات مارکتینگ و فروش شتابدهنده مجموعه دیجیتال بستر خوب، در نظر داریم که در سه سال آینده به یکی از سه شرکت برتر مشاوره مارکتینگ و فروش در کشور تبدیل شویم و با جمع‌آوری اطلاعت، استفاده از استراتژی‌های مناسب و همچنین تقویت زیرساخت‌های شرکت‌ها، زمینه را برای شکوفایی ایشان هموار سازیم.

جزئیات خدمات

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*