Logo

ایده، استراتژی و سناریو

ایده، استراتژی و سناریو (کالبد)

درباره واحد کالبد

واحد سناریو دیجیتال بستر خوب متشکل از یک تیم جوان و با پتانسیل بالا می‌باشد. ما در پی جذب استعدادهای فروزان ایران زمین هستیم و با پشتکار و ایده‌های تازه آماده‌ی کمک به شتابدهی شما در مسیر باور به رویاهایتان قدم بر می‌داریم. ما را ماشین ایده‌پردازی بنامید. با ما سفر کنید به دنیای ایده‌ها، سناریوها و تصاویر گرافیکی‌ای که در آن به فراسوی خیال می‌رویم و خط فکری‌ که برای ورود به مسیرتان و یا ادامه مسیرتان نیاز دارید، به شما می‌دهیم تا با اطمینان قدم بردارید.

چرا کالبد؟

وقتی که برای شروع و قدم زدن در مسیر موفقیتتان به سمت ما می‌آیید، داستان و سناریو پروسه کاری با ما به اینگونه خواهد بود که: شما به تیم جوان و جسور ما اعتماد کرده و به پیش ما آمده اید،‌ دست در دست هم وارد توفان فکری خلاقانه‌مان می‌شویم؛ کالبد و سناریوی کسب و کار شما را تشکیل می‌دهیم و با چیدمان یک استراتژی کامل و پر محتوا، داستان و مسیر موفقیت شما را طراحی می‌کنیم. ما به رویاهایمان باور کرده ایم، به شما کمک می‌کنیم تا با شکل‌دهی کالبد غول موفقیت‌تان، به رویاهای‌تان باور کنید.

چشم انداز کالبد

چشم انداز ما در سه سال آینده، تبدیل شدن به یکی از حرفه‌ای‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های تولید محتوا  در زمینه‌های داستانی، سناریو و فیلمنامه‌نویسی، به صورت مستقل می‌باشد. ما بنا داریم، با نوآوری و خلاقیت رنگ و آهنگی زیبا و منحصر به فرد ایجاد نماییم.

ماموریت ما چیست؟

ماموریت ما، ایده پردازی و چیدمان یک استراتژی درست و راهبردی به همراه سناریو و محوریت داستانی برای هر نوع کسب و کاری است. استفاده از گرافیک و طرح‌های هنری و اصولی برای زیبایی و ظاهر کسب و کار شما یکی دیگر از مهم‌ترین ماموریت‌ها و اهداف ما است.

خدماتی که کالبد ارائه می‌دهد

ایده پردازی

ایده‌پردازی تبلیغاتی، ایده‌پردازی سناریو انیمیشن، طنزپردازی، متن پادکست، نامگذاری برند، شعار تبلیغاتی، طراحی هویت کلامی برند، ایده پردازی هنری

انواع تولید محتوای متنی

نگارش و ویراستاری – طنز نویسی – مقاله و محتوای سوشال – محتوای شبکه‌های اجتماعی – وبلاگ نویسی – پروپوزال نویسی – کپی رایتینگ – محتوای چند زبانه

سناریونویسی هنری و تبلیغاتی

داستان نویسی و سناریو در ژانرهای متفاوت – فیلمنامه نویسی – مستند – نمایشنامه

استوری بورد

سناریوی شهودی برای انواع ویدیو انیمیشنی و ویدیو هنری تبلیغاتی

هدف ما راضی نگه داشتن مشتریان و مخاطبانمان است.